اولین حقوقی که گرفتم برای تدریس خصوصی زبان بود.۵۰ تومن.۱۶ سالم بود. باهمون پول ترم جدید کلاس زبانم رو رفتم. اون موقع ترمای آخر بودم و شهریه ها هم که همینطور میرفت بالا. درواقع این ۵۰ تومن فقط یه کمک خرج بود برا ثبت نام. اما بهرحال. لذت بخش بود

دومین حقوقی که گرفتم از میناکاری بود، یک سال پیش، پس انداز کردم. میخواستم تابستون سال بعد یعنی همین امسال ساز یاد بگیرم. که نظرم عوض شد و بهمراه باقی پس اندازهام از پول توجیبی و عیدی و اینا داره خرج زیبایی میشه???? اینم حال میده

سومین حقوقم که از همین میناکاری اما بشکل رسمی تر بود، باز پس انداز شد برای همون زیبایی ولی باهاش جشن هم گرفتم و با نازنین پیتزا خوردیم مهمون من. که خیلی چسبید

دیگه حقوق ها یا جمع میشد برا "زیبایی" یا نهایتا یه چند تومنیش خرج چیبس و سینما و اینجور چیزا بود که درواقع با پول توجیبی قاطی میشد. و حسی نداشت برام

امااااااا امروز رفتم کفش م. همون ساق بلندی که دوست دارم. بوت. صد تومن بانک بهم هدیه داد،۴۵ تومن هم از عرق جبین گذاشتم روش و کفشه رو م. اینیکی بینهایت بهم حال داد و چسبید. اصن یه جور دیگه است. با دسترنج خودم، برای خودم، چیزی که دوسش دارم رو م. خب من عاشق پوشاکم، بخصوص کفش و روسری اینو میدونی. بهترین حس وقتی بود که توی مغازه کفشارو دیدم و قیمت روشو خوندم گفتم مامان گرونه ۱۵۰، مامان گفت بخر بره پولارو جمع بکنی برا چیکار، خرج کن حالشو ببر. و خرج کردم و خدایی حالشو دارم میکنم

بچه که بودم، وقتی برام کفش میگرفتند، تمام اون روز و گاهی حتی فردای اون روز، توی خونه با اون کفشا راه میرفتم و بهیچ وجه حاضر نبودم درشون بیارم. یادش بخیر. چققققدر ذوق میکردم. انگار هنوزم ذوق میکنم. منتها رنگ و لعابش فرق میکنه. اون موقع ها بخاطر پاپیون قرمز، یا دوسانت پاشنه کوچولو بود، حالا بخاطر ۵۰ تومنش که از عریق جبین اومده و انتخاب صفر تاصدش که با خودمه

ای روزگار

کفشای قشنگی اند :)

تومن ,جبین ,م ,بود، ,گرفتم ,زیبایی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

منم پسته خندون نقره سازی اسماعیلی روش های آموزش آنلاین ریاضی شعر و ادبیات فیلم سریال98 نماینده میکروتیک | تجهیزات میکروتیک | روتربرد میکروتیک